رک

نماینده فروش رک اچ پی آسیا

تجارت گستر نماینده فروش رک اچ پی آسیا انواع رک و تجهیزات رک را به مشتریان خود ارائه می نماید .

رک

انواع رک

رک دیواری

رک ایستاده

     محبوب کنید
      Google+
« تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است »
محصولی انتخاب نشده است

پشتیبانی آنلاین

info@tjgostar.com

sales@tjgostar.com

021 88919587-8

 

 لینکستان:

پورتال جامع نیازمندی

پشتیبانی شبکه

Administrator\files\UploadFile\computer_help2.jpg

گاهی اوقات اگر نیم نگاهی در نیازمندی ها بیاندازید بیشتر شرکت ها جهت نگهداری و پشتیبانی تجهیزات شبکه خود به استخدام یک فرد متخصص می پردازند،آیا فکر نمیکنید با اندکی فکر می توان راه حل مناسب تری را پیدا کرد....!!!

سوالی که در این جا مطرح می شود این است که چرا که نه ، وجود یک فرد متخصص موجب حل شدن تمام مشکل های مجموعه می شود چرا باید به فکر راه حل های دیگری باشیم....!؟

پاسخ ما این خواهد بود حضور یک فرد متخصص باعث یک سری تعهدات از سوی آن شرکت میشود که باید انجام شود،از جمله این تعهدات می توان به دریافت حقوق بالا به آن فرد،تحت پوشش بیمه قرار دادن ، دادن مزایای سالیانه و... .ممکن است در طول مدت حضور شخص شرکت با مشکلی برخورد نداشته باشد ولی این تعهدات باید تعلق بگیرد،همچنین ممکن است به مشکلی برخورد کند که حل آن از دست او خارج است و نیاز به فکرهای بیشتر و تخصص بیشتری دارد. در اینجا ما می توانیم بگوییم که حضور یک تیم پشتیبانی و آنلاین می تواند به راحتی مشکلات را حل نماید ودیگر نیازی به داشتن همچین تعهداتی نیست.فقط با بستن یک قرارداد مشکلات مجموعه به طور کلی حل خواهد شد زیرا به علت وجود متخصصان مجرب و با تجربه هر مشکلی به آسانی حل خواهد شد.

Administrator\files\UploadFile\support_header112.jpg

پرداخت آنلاین